Mr Tahminci
Maç Yorumları

Utrecht – Heerenveen iddaa Tahmini 15.05.2019

Utrecht - Heerenveen iddaa Tahmini 15.05.2019

Utrecht – Heerenveen iddaa Tahmini 15.05.2019

Utrecht – Heerenveen iddaa Tahmini 15.05.2019 Mevcut “Eredivizi” çekilişinin sonuçlarının ardından ilk 5’e karşı mücadelede “Vitesse” nin asıl rakibi, son zamanlarda çok etkili maçlar gerçekleştirdiği rakibiyle karşı karşıya kalmaması için son turda mücadele etmeme hakkına sahip değil. Şampiyona finalleri önündeki düzenler, Utrecht’in kazanması ve Slutsky ekibinin puan kaybedeceğini umması gerektiği şekildedir.

Tahmin : ÜST

“Utrecht” in geçtiğimiz ayki performansları başarılı olamıyor, takımın sezonun son maçında kendi sahalarında bir heyelan zaferini kazanma havası kazanması gerekiyor. Ev sahibi takım “ADO” (5: 0) ‘dan tam bir alışveriş çantası almayı başardı, son rauntta (4: 1) “Ajax” e yenildi ve hatta “Emmen” (2: 0) olarak kabul etmeyi başardı. “Fortuna” (2: 1) ve “Venlo” (2: 6) üzerindeki zaferlerin talihsiz sonuçları sulandı. Açıkçası, takım da bu turu kaçıracak, ancak geleneğe göre kendini ayırt edebileceğine inanıyorum.

Takımlar arasında yapılan son 5 kişi toplantısında, hiçbir zaman üç topun altına düşmedi ve dört durumda 3,5’ten fazla oldu. Ayrıca, her iki takımın da ortak kumbaraya katkısı her seferinde aynıydı. “Heerenveen” sezon sonunda hiçbir şeye karşı mücadeleye dahil değildir ve bu nedenle daha özgürleştirilebilir. Konuklar, son turda giden “Breda” (2: 1) karşısında kazanılan tek galibiyeti kazanmalarına rağmen geçen ay etkili bir şekilde geçirdiler.

Bence geleneksel olarak takımların bir skor maçı yapması gerekiyor – bunun için her şey mevcut.

Related posts

09.02.2019 Rochdale – Coventry iddaa Tahmin

admin

23.03.2019 Malta – Faroe Adaları iddaa Tahmin

admin

18.01.2019 Norwich – Birmingham iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele