Mr Tahminci
Basketbol & Nba Tahminleri

Toronto Raptors – Philadelphia iddaa Tahmini 13.05.2019

Toronto Raptors - Philadelphia iddaa Tahmini 13.05.2019

Toronto Raptors – Philadelphia iddaa Tahmini 13.05.2019  Mayıs ayının on üçüncü günü Pazartesi günü “Toronto Raptors” ve “Philadelphia Sevents Sixers” kulüpleri arasında bir oyun olacak. Belirleyici bir maç olacak, kim kazanacak ve bir sonraki tura geçebilecek? Ve görelim bakalım!

Toronto Raptors

Toronto Raptors

 “Toronto Raptors” – takım her sezon mükemmel sonuçlar gösteriyor, şu an bir istisna değil. Kulübünüz için fark yaratan birçok yıldız oyuncunun bir parçası olarak. Düzenlenen mükemmel sezon mevsimi nedeniyle, “Toronto” bu çatışmayla ev sahibi olma avantajına sahiptir. Temel olarak, “Raptors” atakta oynar, iyi oynayan saldırganlara sahiptir ve kombinasyonları geliştirmişlerdir. Düzenli sezonda “dinozorlar” 82 maç oynadı, 58 kazandı, kaybetti – 24. İlk turda Orlando Magic’i 4: 1’lik skorla mağlup ederek bir konuk maçı kazanmayı başardılar.

Philadelphia Sixers

Philadelphia Sixers

 “Philadelphia Seventi Sixers” – takım iyi bir atak potansiyeline sahip, normal sezonda ortalama terk edilmiş puanlar açısından “Toronto” yu aştı. Düzenli sezonda, “76’lar” ev kulüpleriydi, galibiyetlerin çoğu ev arenada mayınlıydı, ziyarette savunma konusunda zorluklar vardı, çok fazla ihlal ve yayın ötesinden özlüyordu. Düzenli sezonda yapılan 82 maçta “Philadelphia” kazandı – 51, kaybetti – 31, kazanma oranı – 0.62 oldu. İlk turda “Phil” “Brooklyn” e karşı oynadı, onu 4: 1 yenerek dövdü, ancak ilk maçta “76.ların” evinde kaybolduğu, ancak üst üste dört galibiyet verdiler.

Toronto Raptors – Philadelphia iddaa Tahmini 13.05.2019

Toronto Raptors – Philadelphia iddaa Tahmini 13.05.2019  Takımlar sıklıkla birbirleriyle oynadılar, çünkü uzun süredir bir şampiyonada oynadılar, istatistiklerini Toronto Raptors’ın iki skoruyla (96: 101, 125: 89) ve “Philadelphia” ile kazandığı aşırı beş tam zamanlı çatışmadan gözden geçirmelerini öneriyorum. Sevents Sixers “üç victoria (89:94, 116: 95, 112: 101). Birbirleriyle son kez Mayıs ayının onunda buluştuktan sonra, evde 112: 101 puanla “Philadelphia” kazandı ve seriyi 3: 3’te seviyeledi. Bu mücadelede, “76’lar”, hem iki gözlüklü hem de üç gözlüklü “Raptors” dan daha iyi bir uygulama gösterdi. Ayrıca ribauntlardaki avantajı vurgulamakta fayda var, ki bu iki kat daha fazla.

Tahmin: ITB1 (106.5), OT ile

 Bu oyun için iki bahis seçeneği sunabilirim:

 1. Ev ekstra zaman kazanır. Bu son oyun olacak, kaybedecek bir şey yok ve takımların her şeyi en üst düzeye çıkarması gerekiyor. “Philadelphia” uzak oynadığı için ev parke avantajını oynayacak. Bir sonraki tura geçmek için “Toronto” nun oyuncu sınıfındaki karakteri ve farkı gösterebileceğine inanıyorum.

 2. Bireysel toplam toplantı sayısı 106.5’ten büyüktür. Yüz yüze görüşmelerde görüldüğü gibi, kendi parkelerindeki ekipler saldırıda ve saldırıda ribauntlara çok dikkat ediyor. Bu, aralarındaki son maç olacağı için, büyük bir özveri bekliyoruz, kapalı ve yavaş bir oyun görmemiz gerektiğini sanmıyorum. Sinirler yüzünden çok fazla faul olacak ve “Raptors” evde iyi atılmış.

Related posts

13.01.2019 Utah – Chicago Bulls iddaa Tahmin

admin

28.01.2019 Los Angeles Lakers – Phoenix iddaa Tahmin

admin

19.03.2019 Barcelona – Gran Canaria iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele