Mr Tahminci
Maç Yorumları

Rostov – Lokomotiv iddaa Tahmini 15.05.2019

Rostov - Lokomotiv iddaa Tahmini 15.05.2019

Rostov – Lokomotiv iddaa Tahmini 15.05.2019 İkinci ayağa geçmeden önce Valery Karpin takımı kupa finalinde mücadelede küçük bir avantaj sağlıyor.

Tahmin : İkinci yarı 1

Rostov

Rostov

Belki de ilk kupa maçı, “Rostov” un bahar performansındaki en parlak noktaydı. Buna ek olarak “Spartacus” (2: 1) üzerindeki sarı-mavinin karakteristik zaferini yapabilirsiniz. Bundan sonra, takım açıklanamayan sebeplerden dolayı açıkça parçalanmaya başladı ve Avrupa Birliği elemelerinde şampiyonluk yoluyla bir yer için rekabet etme fırsatını kaçırdı. Genel olarak, şampiyonluktaki takım artık herhangi bir göreve değmiyor. Böyle bir eğilim ile sezonun sonunun en önemli maçının geri dönüş yarı finalinde Rostov’a düştüğünü söyleyebiliriz.

Son zamanlarda, Karpin takımı saldırılarda iyi görünmüyor ve bunun yanında, sezonun ilk bölümünde ev sahibi arkasında bulunmayan sürekli atlamaya başladı. Kaspiysk’te Anzhi (1: 1) maçında kaçırılan bir galibiyet olan Orenburg’dan (3: 0) yenilmez bir mağlubiyet, Dynamo (0: 0) maçında donuk sıfırların kafa koçunu endişelendirmesi gerekir. Bununla birlikte, tüm bu eşleşmeler uzaktadır ve kendi sahalarında Güneyliler biraz daha iyi görünürler, ama gökten yeteri kadar yıldızları yoktur. Aynı “Lokomotiv”, çok uzun zaman önce, inatçı bir maçta Rostov zaferinden kaçtı (1: 2).

lokomotif

lokomotif

“Lokomotif”, uçakta “Zenith” şampiyonu yapan Tula’daki dramatik maçtan önce şampiyonluk için mücadele etme fırsatını kaçırdı. Doğal olarak, takım ciddi bir hayal kırıklığı yaşadı, ancak bu, takımın şampiyonluğun sonunda takip ettiği maçların kanıtladığı mücadeleden vazgeçtiği anlamına gelmiyor. Semin, deneyimli bir kupa savaşçısıdır ve bir kereden fazla, kendi takımını imrenilen kupaya yönlendirdi. Şampiyonanın gümüş madalyası ile seyreltilmiş ödül, şampiyonluk sonrası sezonu mükemmel bir şekilde tamamlayabilir.

Her şey Lokomotiv’in elinde, ancak bunun için takımın en azından RPL çerçevesinde Rostov’a son gidişini tekrar etmesi gerekiyor. Bu senaryonun mümkün olduğuna inanıyorum – “Loko” Avrupa Birliğinde daha üst sıralarda yer alan Avrupa Kupası’nda bir yer sallamıyor ve bu nedenle “Rostov” un kapanması için agresif bir şekilde oynayacak. Yine de, Rostovitlerin tüm bahar problemleri göz önüne alındığında, konuk sınıfı kesinlikle daha yüksek.

Semin takımı ilkbaharda düzenli olarak gol atar, son beş maçın üçünde 1 gol attı ve gol kalmadan sadece Tula’da kaldı. Bence bu sefer Muskovitler, oldukça elverişli bir rakiple rekabet etmeme konusunda ahlaki bir hakka sahip değiller.

Rostov – Lokomotiv iddaa Tahmini 15.05.2019

Rostov – Lokomotiv iddaa Tahmini 15.05.2019 Ayrıca, kişisel toplantıların istatistikleri tamamen “Loko” tarafında, özellikle 5 tam zamanlı resmi savaşın bir bölümünü yapışırsanız. Geçen sezon, “demiryolu” eşit derecede güvenle sınıfta evde ve uzakta “Rostov” u dövdü – 1: 0/0: 1. Mevcut sezonun maçlarında aynı istikrar vardı – “Loko” iki kez zafer 2: 1/1: 2 çıkardı. İlk yarı final maçında berabere – 2: 2.

Tahmin: ITB2 (1)

“Rostov” için büyük, sahada kapalı bir futbol sahasında savunmadan oynamaya cazip gelecektir – Moskova’daki bir çekiliş, Karpin servislerinin kendi sahasında üzgün noli bile toplamasına izin verir. Başka bir soru sarı-mavi oyunun gol attığı gibi 0’da olduğu kadar zor oldu, bu yüzden bu seçenek 50 ile 50 arasında değerlendirilebilir. Yine de, Loko daha sağlam görünüyor ve bu maçtaki şansı alacaksınız.

Takımın üstünde Semina hüküm sürüyor. Konukların, bir şampiyonluk maçında olduğu gibi risk alması gerekir. Kupa atma girişimi başarı ile taçlandırılmalıdır, konukların kendilerini en az bir kere ayırt edebileceklerine inanıyorum.

Related posts

07.12.2018 Juventus – İnter Maç Yorumu

admin

10.03.2019 Rennes – Caen iddaa Tahmin

admin

16.02.2019 Atalanta – Milan iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele