Mr Tahminci
Maç Yorumları

Napoli – Inter iddaa Tahmini 19.05.2019

Napoli - Inter iddaa Tahmini 19.05.2019

Napoli – Inter iddaa Tahmini 19.05.2019 İtalyan Serie A’nın otuz yedinci turu başka bir sürpriz hazırladı – ikinci ve üçüncü takımlar arasındaki maç, yani Napoli ve Inter. Bu rakipler sadece tek bir göstergede oldukça farklılar – Napoli, Inter’in aksine bütün turnuva görevlerini çözdü.

Napoli

Napoli

Neapolitans uzun zamandır Şampiyonanın gümüşünü garanti etti, takım zaten Inter’den on puan kaybetti ve şu anda erişilemiyor. Ayrıca Napoliten kulübünün en üretkenlerden biri olduğunu söylemeye değer, çünkü takım bu sezon sadece altmış sekiz kez öne çıktı, bu da çok fazla, sadece otuz altı oyun olduğu gerçeğini göz önüne aldı. Şimdi Napoli de zaferi kolayca kazanabilir, çünkü şu anda kulüp sonuç üzerinde baskı yapmıyor, yani oyuncular baykuş zevkinde oynuyor. Ve bu tam olarak Napolitlerin bir şans vereceği şeydir.

İnter

İnter

İnter’in biraz farklı bir durumu var: takımın düşmemesi için üçüncü sırayı savunması gerekiyor, çünkü bu pozisyon takıma önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynama hakkı veriyor. Ancak takımın sonuçları çok kararlı olarak adlandırılamaz, çünkü takım önceki dört maçtan sadece son bir maç kazandı. Oyunların geri kalanı fena değildi, çekildiler, ancak Milanlılar bu oyunlarda hala oldukça güçlü rakiplerle karşılaştı. Bir oyun Juventus ile oynanırken, bir maç Roman ile ve bir kez Udinese ile oynandı. Ancak kazanan maç, uzun süredir Serie A’da kiracı olmayan kulüp Chievo’ya karşıydı. Şimdi Inter’in gücü hala devam ediyor, çünkü ilk altıdan itibaren takımlara kaybetmedi.

Napoli – Inter iddaa Tahmini 19.05.2019

Napoli – Inter iddaa Tahmini 19.05.2019 Napoli ve Inter arasındaki oyun her zaman çok ilginçti, çünkü takımlar her zaman en yüksek yerler için savaşmışlardı ve yüz yüze toplantılarda karşılaştıklarında, her zaman kazanmak için oynadılar. Fakat işte son üç kişisel maçta çok küçük bir performans gösterildi, kulüp Inter en az bir galibiyet kazandı ve diğer tüm oyunlar bağlandı. Ve buradaki mesele bir çekiliş değildir, ancak her iki seferde de kulüplerin gol atamadığı, yani hesapların 0: 0 olduğu gerçeğidir. Bu oyunlarda savunma her şeyden önce iyi oynadı, ancak yine de takımlar atakta çok iyi oynamadıklarını gösterdiler, bu nedenle yaklaşmakta olan oyunda çok sayıda gol atılması beklenmiyor, kulüpler en fazla iki gol atar. Inter favori olacak, kulüp kavga edecek.

Tahmin: Handikap 2 (0)

Gelecekteki oyunda, inisiyatif sadece Inter adlı bir takıma ait olacak, çünkü takım şu anda üçüncü sırada yer alıyor ya da daha doğrusu tutmak istiyor. Yenilgi durumunda, Milan takımı kesinlikle bronz hattında kalmayacak, bu yüzden gerçekten bir galibiyete ihtiyacı var. Napoli şu anda hiçbir şey için savaşmıyor, çünkü uzun bir süredir ikinci pozisyonu sağladı, bu yüzden biraz rahatlayacak.

İşte bu yüzden Milan’dan gelen olasılıkla (0) takımlara katılmanız gerekiyor, yani, Inter. Katsayı 2.07’dir.

Related posts

ilbet105 Yeni Giriş Adresi

admin

Caen – Dijon iddaa Tahmini 28.04.2019

admin

Betis – Espanyol iddaa Tahmini 29.04.2019

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele