Mr Tahminci
Basketbol & Nba Tahminleri

Milwaukee Bucks – Toronto iddaa Tahmini 16.05.2019

Milwaukee Bucks - Toronto iddaa Tahmini 16.05.2019

Milwaukee Bucks – Toronto iddaa Tahmini 16.05.2019 Doğu Konferansı final serisi başlıyor – birçok sezonda ilk defa ne Cleveland ne de LeBron James oynayacak: Milwaukee Bucks ve Toronto Raptors birbirleriyle karşılaşacaklar. Her iki takımın da oldukça kaliteli oyuncuları var, ancak şimdi saldırıdan çok savunmada başarılı olacaklar.

Milwaukee Dolar

Milwaukee Dolar

Horwa Yannis’i durdurmak için bir yol bulduğundan Milwaukee Bucks, Boston’u yenerek seri finaline doğru yola koyuldu – “geyik” serileri çok hoş değildi. Ondan sonra, Yunan ilerlemesi daha yüksek bir oyun seviyesi göstermeye başladı ve tüm bunlar, Serinin geri kalanında Bucks için ezici bir zafer haline geldi.

Şimdi, Toronto’ya karşı, takım daha “dişlek”, çok daha zor olacak – sonuçta, Kavaya faktörü ve diğer “circumstellar” sanatçıları Bax’ı çok denemeye zorlamalı. Bu gibi durumlarda, açılması çok zor olacak ve saldıran basketbol oynamak çok aptalca olacak ve bu nedenle “geyik” in dans pistlerinde düzgünce oynamaları ve yüksek stantların yardımı ile sürekli bir şekilde savunabilecekleri yüksek bir olasılık var: sonuçta, Lowry çok istikrarlı değil Gasol çok iyi değil ve sadece Lenard ile herhangi bir sorun ortaya çıkabilir.

Toronto Raptors

Toronto Raptors

Toronto, serideki Philadelphia ile karşılaştırıldığında daha az zor değil – yarışmacılarda normal sezonun galibi, ilk elden Kanadalıları nasıl yeneceğini biliyor. Konukların asıl sorunu, Kawai’nin durmaya çalışacağı Yannis Antetokumpo olacaktır – özellikle de yolda olacağı gerçeği değil. Ancak, “geyik” Green, Ibaka ve Siak’ın diğer liderleri “örtbas edebilir” – konuklar kesinlikle oyunu “kuruyacaktır”.

Milwaukee Bucks – Toronto iddaa Tahmini 16.05.2019

Milwaukee Bucks – Toronto iddaa Tahmini 16.05.2019 Ekipler en son Şubat ayının başlarında, normal sezonda bile aktif kesişme noktalarında kesiştiler. Bu savaş Kanada’nın başkentinde gerçekleşti, ancak bu “geyik” in 105-92’lik bir puanla kazanmasına izin veren Raptorlara yardım etmedi.

En başarılı oyuncu 28 sayı atan Toronto Pascal Siakam oldu. Milwaukee, hepsinden önemlisi Antetocumpo – 19 adlı kişiyi işe aldı.

Tahmin: OT (220) ile OT

Yaklaşan toplantıda, eğlenceli ve hızlı bir basketbol basketboluna neredeyse hiç güvenemezsiniz – sonuçta konferansın finali ve her iki takım da her bir maça mümkün olduğunca sorumlu davranır. Elbette bu, Raptor’ların Bucks’ın çok başarılı olabileceği savunma eylemleriyle ilgili olarak kendini gösterecektir.

Aslında, her takımın sürekli puanlama yapabilen tek bir sağlam saldırı birimi vardır – “dinozorlar” Kawai Lenard ve “geyikler” Yannis Antetocumpo’dur. Her biri bir maç için 30-40 zincir toplasa bile, o zaman, genel olarak, bunun rakiplerin her birinin yüksek etkinliğinin sebebi olması muhtemel değildir: savunma, saldırı eylemlerine karşı üstün gelecektir.

Bunu göz önüne alarak, ortak “alt” üzerine bir bahis yapmaya değer.

Related posts

Philadelphia – Brooklyn iddaa Tahmini 24.04.2019

admin

Atlanta Hawks – Indiana Pacers iddaa Tahmini 12.04.2019

admin

22.03.2019 Charlotte Hornets – Minnesota Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele