Mr Tahminci
Maç Yorumları

Lille – Angers iddaa Tahmini 18.05.2019

Lille - Angers iddaa Tahmini 18.05.2019

Lille – Angers iddaa Tahmini 18.05.2019 18 Mayıs’ta Pierre Maurois Stadyumu’nda Lille ile Angers arasında bir maç yapılacak. Ev sahibi bir hafta önce 2. sırayı aldı ve Şampiyonlar Ligi’ne bir bilet aldı. Konuklar uzun süredir elitlerinde ikamet ettiler ve şimdi de sezonu bitirdiler!

Lille

Lille

Geçen haftasonu Lille, 1: 0 ile Bordeaux’yu mağlup etti. Tek hedefin yazarı Loic Remy idi. Bu nedenle, yıllar sonra Christophe Galtier’in koğuşları, mevcut kompozisyonu verildiğinde, iyi parlayabilecekleri Şampiyonlar Ligi’ne geri döndü.

Bakalım bugün durumdaki kırmızı beyazlar için durumun ne olduğunu görelim. Takım 72. sırada 2. sırada. Lyon’a en yakın takipçiden gelen boşluk 6 puan. Şu anki şampiyonluğun 36 maçında, Büyük Danimarkalılar şu sonuçları gösterdi: 21 Victoria, 9 beraberlik ve 6 yenilgi. Yenilen gol ve gol farkı 62:30. Ligue 1’de en iyi savunma hattına sahip olan Lille’dir.

Evde, mevcut sezonda, takım ayrıca çok güçlü sonuçlar gösterdi: B-12; ‘H-4; P-2. Hedef farkı 37:11. Alanında en iyi performans, ülkedeki tek kulüp – PSG.

37. turda Christoph Galtier, Shek sahasında serbest kalamayacak. Adam Sumaoro’nun yaralanma nedeniyle oynamama riski var.

Angers

Angers

Alanında son turda Angers PSG aldı. Stefan Moulin’in koğuşları çok sağlam görünüyorlardı, ancak 1: 2’lik bir mağlubiyetle mağlup olmuşlardı. Bu ev başarısızlığı bu yılın ocak ayında başlayan takım için ilk oldu. Ancak “siyah ve beyaz” durumlarının hiçbir etkisi olmadı. Bunlar, daha önce olduğu gibi, kalkış bölgesinden güvenli bir mesafede bulunmaktadır. Takımın 45 puanı var. Bu, 13. çizgiyi işgal etmek için yeterlidir ve geçici kavga alanından 12 puanlık bir boşluk bırakmalıdır. Doğrudan kalkış bölgesinden 14 puanla ayrılmak mümkündü.

Bu sezon boyunca, takım Moulin oldukça iyi bir partide kendini gösterdi. Bugünün deplasman istatistikleri şöyle: 5 galibiyet, 7 berabere dövüş ve 6 mağlubiyet. Hedeflerin farkı attı ve kaçırdı – 20:22.

37’nci turdaki siyah-beyaz antrenör Abdulai Bamba, Sheika NDoye, Christian Lopez’e güvenmiyor. Belki, Tom Mangani ve Romain Tom’un yaralanmalardan kurtulmak için zamanı olacak.

Lille – Angers iddaa Tahmini 18.05.2019

Lille – Angers iddaa Tahmini 18.05.2019 Maç, bu sezonun ilk yarısında Angers ve Lille hissiyle sona erdi: “siyah beyaz”, Victoria’yı 1: 0 sayı ile kazandı. Bu kayıp şu anki sezondaki ilk “köpek” oldu.

Son 7 tam zamanlı “siyah ve beyaz” ve “kırmızı-beyaz” maçların beşte birinde, toplam bahis 2.5’ten azdı.

“Köpek” alanında Angers ve Lille arasında yapılan son 3 kişisel toplantı şu şekilde sona ermişti: 2 beraberlik ve Victoria Angers!

Related posts

Manchester City – Leicester iddaa Tahmini 06.05.2019

admin

26.03.2019 İtalya – Lihtenştayn iddaa Tahmin

admin

Villarreal – Eibar iddaa Tahmini 12.05.2019

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele