Mr Tahminci
Maç Yorumları

Huesca – Leganes iddaa Tahmini 18.05.2019

Huesca - Leganes iddaa Tahmini 18.05.2019

Huesca – Leganes iddaa Tahmini 18.05.2019 18 Mayıs’ta İspanya Şampiyonasında Huesca ile Leganes arasında bir maç yapılacak. Sahipleri zaten elit bölümden ayrılıyor ve konukların endişelenecek bir şeyleri yok – masanın ortasında kalacaklar. Aragonca için bu, Örnekteki son ev eşleşmesidir. Kapıyı çarpmak isteyebilirler!

Tahmin : ÜST

Huesca

Huesca

Ne yazık ki, Huesca Örnekte hiçbir zaman bir yer kazanmayı başaramadı. Tüm mevcut sezon boyunca, takım sadece 30 puan alabildi. Bu sadece sıralamasında son sırada yer almak için yeterliydi. Bir sonraki oyunu kazanmayı başarırsanız, Aragonese bir pozisyon kazanma şansına sahip olsa da, bu maksimumdur.

Francisco Rodriguez’in bu sezon boyunca gösterdiği sonuçları görelim: sadece 6 galibiyet, 12 dünya sonucu ve 19 mağlubiyet. Gol farkı ve gol yenildi – 41:64. Doğal duvarlarında, tahmin edebileceğiniz gibi “kırmızı-mavi” olanlar da özellikle parlamadılar, kendilerini şöyle gösteriyorlar: B-4; ‘H-6; P-6. Hedef farkı – 22:29. Aragonese için yapılan aşırı ev sahibi maçta Valencia – 2: 6 yenildi.

Huesca’nın kompozisyonundaki yaklaşmakta olan turda, böyle oyuncular görmeyeceğiz: Juan Camilo Hernandez, Jorge Pulido, Carlos Acapo, Pablo Insua. Jorge Miramont ve David Ferreiro’nun sorumluluğu altında.

Leganes

Leganes

Legan’lar uzun süre Örnekte bir yeri sağlamıştır ve bu nedenle artık “yarım ayak” olarak adlandırılan şeyi oynayabilir. Takımın artık elit bölümden ayrılmadığı gerçeğinden faydalanan koç, kendilerini yedeklere kanıtlama fırsatı veriyor. Böylece, geçen hafta sonu, Madrid Real’den kiralanan kaleci Andrei Lunin sahada çıktı ve bu sezon bu maçın 4. sırada gerçekleşti. Ukrayna, bir kez daha iyi olduğunu kanıtladı, ancak 2 gol kaçırdı. Son turunda kendi alanlarındaki “peppineros” un 0: 2 Espanyol puanı ile kaybolduğunu hatırlatalım.

Mevcut sezon boyunca, Madrid banliyölerinden bir ekip kendi alanında çok iyi futbol gösterdi. Ziyaret sırasında, takım özellikle parlamadı, bu sonuçları gösterdi: 4 zafer, 4 dünya sonucu ve 10 mağlup. Hedef farkı – 17:25. 18 oyunda ve sadece 16 puan kazandı.

Yaklaşan turda, Unai Bustins sahada görünmeyecek. Sorun Yusuf En-Nesiri’dir.

Huesca – Leganes iddaa Tahmini 18.05.2019

Huesca – Leganes iddaa Tahmini 18.05.2019 İlk turda bu takımların iç düellolarında, Victoria Leganes’e gitti – 1: 0.

Huesca – Leganes iddaa Tahmini 18.05.2019 Aragonese’in bu sezon ortalama performansı oyun başına 1.2. Peppinarlarda, sıralamalardaki daha yüksek yerlere rağmen, performans düşük ve oyun başına 1 gol.

Yabancı sahalarda oynanan son 4 maçta Leganes her zaman gol atardı.

Related posts

21.03.2019 Hollanda vs Belarus İddaa Tahmin

admin

Galatasaray – Malatyaspor iddaa Maç Tahmini 02 Nisan 2019

admin

24.03.2019 Galler – Slovakya iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele