Mr Tahminci
Maç Yorumları

Grashshap – Ajax iddaa Tahmini 15.05.2019

Grashshap - Ajax iddaa Tahmini 15.05.2019

Grashshap – Ajax iddaa Tahmini 15.05.2019

Grashshap – Ajax iddaa Tahmini 15.05.2019 Bir önceki raunttaki “Ajax” şampiyonluk adına büyük bir adım attı. Amsterdam’daki fiili ekibin şampiyonluğu kazanmasına rağmen, PSV’nin başarısının matematiksel şansı var, ama o kadar da zor değil, sadece fantastik. 

Tahmin : 3,5 ÜSTÜ

Konuklar, sezonu bitirmek için olumlu bir not olarak kaldılar; şampiyona karşısındaki yabancılardan birini ziyaret ederek şampiyona karşı yaklaşan maçın, Hollanda futbolunun elitlerinde kalma hakkı için popo toplantılarından önce iyi bir ısınma olacağını söylediler.

Konuklar sadece PSV’den büyük bir handikap oynamakla kalmayıp, aynı zamanda Eindhoven ekibinin son turda yaşadığı yenilgiden sonra da adım atmaya doğru uzun bir yol kat etti. Bir kez daha, Amsterdam takımının nasıl biri olduğu hakkında konuşmanın bir anlamı yok – konuklar Şampiyonlar Ligi finaline girmeyi bırakmadılar, ancak şampiyonada başladıklarını sakin bir şekilde bitirdiler. İlkbaharda, Ajax pratikte puan kaybetmedi, saygın bir şekilde puan aldı, bu puanların eşitliği durumunda PSV’ye göre bir avantaj elde etmeyi mümkün kıldı.

Eredivisi’nin son turunda “De Graafshap” şansı yok. “Ajax” başarılı bir sezonda şişman bir noktaya gelecek. “Vitesse” şampiyonasının son turunda yabancı, ilk turda “Ajax” dan 8 gol atamadı – 8 cevapsız. Ay boyunca, “Ajax” rakipler için 4 gol atar, takımın bunu en az uzağa vereceğini düşünüyorum.

Related posts

Betpas272 Güncel Giriş Adresi

admin

30.01.2019 Heidenheim – Holstein Kiel iddaa Tahmin

admin

18.02.2019 Desportivo Aves-Benfica iddiaa tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele