Mr Tahminci
Tenis Tahminleri

Goffin – Del Potro Tenis Tahmini 16.05.2019

Goffin - Del Potro Tenis Tahmini 16.05.2019

Goffin – Del Potro Tenis Tahmini 16.05.2019

Goffin – Del Potro Tenis Tahmini 16.05.2019 Ustaların ikinci turunda, Roma kiliselerinde (İtalya) geçen 2. turda Belçika David Goffin, Arjantinli Juan Martin Del Potro ile görüşecek.

1. turdaki belirsiz maç David’e ihanet etti, çünkü başlangıçta hemen hemen Stanislas Wawrinka’ya karşı olan resepsiyonda başarılı olamadı, ancak daha sonra rakibin imhası başladı.

2. sette Belçikalı tekerleği İsviçre’ye astı ve 3. sırada maçı 6: 2’lik skorla kapattı, ancak Stanislas Wawrinka’nın artık ilk maçta olmadığına dikkat çekti, ancak 1. seti kazandıktan sonra ufalanmaya başladı . Düşünme, Davut’un kazandığı kazancı zafere düşürmeye çalışmıyorum, sadece bir ya da başka bir tenis oyuncusunu abartılamıyorsun.

Juan bir kez daha sakatlandı, ancak bu sefer fırçalarda değil dizde sorunlar vardı.

Bu sezon boyunca, Arjantin’in mahkemeye gitmediği söylenebilir, çünkü Şubat’ta sadece 3 maç geçirdi, ve sonra yine Madrid’in Ustaları çatısı altında baş edemediği, sadece geçen hafta nakavt edip geri döndü. 3 takım Böylesine korkunç ve hayal edilenlerden kurtulan Juan’ın mücadele ruhundan çok etkilendim, ama gerçekçi olmalısın ve şimdi Arjantinli sadece David’e 3: 1 puanla yapılan yüz yüze görüşmelerde mücadeleyi empoze edebilir.

Tahminim TB (21.5) oyunudur.

Related posts

Cycipas – Meier Tenis Tahmin 26.03.2019

admin

22.02.2019 Mannarino – Izner Tenis iddaa Tahmin

admin

18.02.2019 Istomin – Lopez iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele