Mr Tahminci
Maç Yorumları

Excelsior – AZ Alkmaar iddaa Tahmini 15.05.2019

Excelsior - AZ Alkmaar iddaa Tahmini 15.05.2019

Excelsior – AZ Alkmaar iddaa Tahmini 15.05.2019

Excelsior – AZ Alkmaar iddaa Tahmini 15.05.2019 18/19 Eredivizi sezonunun son turunda, her iki rakip de zaten turnuva motivasyonunu kaybetmişti. Belki de son maç bugünün misafirleri için özeldi – sahalarındaki sıcak kavgada Alkmaar’dan gelen takım PSV’yi bu sezon gümüş madalyalara mahkum etti – şampiyonluğun ilkbaharında ilk kez “Ajax” üç puan öne geçti ve en azından resmi olarak şampiyon olmamışlardı. Bu dava başkan yardımcısına yardım etmeyecek.

Maçımı son rauntta ve “Feyenoord” da kaybettim, ancak AZ daha sonra rakip alamadıklarını fark etti. Alkmaar ekibi, sezonun sonunda, maçın nasıl gerçekleştiğine bakılmaksızın, 4. sıradaki yeri kesin olarak bitirecek – bu sezonki sezon. Görünüşe göre AZ spor ilkelerini sonuna kadar takip edecek ve yolda sezonun sonunda oldukça mahkum görünen rakipten çok daha güçlü olacak gibi görünüyor.

“Herakles” (4: 5) ile ilgili sıcak bir kavgadan sonra “Excelsior”, bir zaferle birlikte, ancak yıkımla eve döndü – sonunda takımın kıç maçlarını engelleyemediği anlaşıldı. Liderlerden birine karşı en üst seviyede eşleşme arzusu övgüye değer, ancak ev sahibi bu sezon daha fazla puan alamaz. Ancak, hava değişmez. Ekip büyük olasılıkla Eredivizi’nin bu çekilişinde en çok göz ardı edilecek ve AZ bu puanı dokuzuncu düzinenin başına getirme şansına sahip olacak.

Related posts

Stuttgart – Wolfsburg iddaa Tahmini 11.05.2019

admin

Newcastle United – Liverpool iddaa Tahmini 04.05.2019

admin

27.02.2019 Lyon – SM Caen iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele