Mr Tahminci
Maç Yorumları

Den Haag – Willem 2 iddaa Tahmini 15.05.2019

Den Haag - Willem 2 iddaa Tahmini 15.05.2019

Den Haag – Willem 2 iddaa Tahmini 15.05.2019

Den Haag – Willem 2 iddaa Tahmini 15.05.2019 Bu maçtaki sıralama komşularında doğrudan bir entrika olmasa da, yine de bulabilirsiniz. Şampiyonanın son bölümünde, ilkbaharda AZ (2: 3), Utrecht (5: 0) ve Feyenoord (0: 2) tutturmayı başarabilmiş olan Lahey’den bir kulüp oluşturmak mucize değil mi! Sadece PSV (3: 1) sahiplerinin en iyi takımlarına teslim olmadı ve ADO için bir başka zafer Excelsior’a karşı ev sahibi oldu (3: 1). Özenli göz için, konukların geçen ayki en zayıf rakiplerin geçidine kaç gol gönderdiklerini hesaplaması zor olmayacak.

Ve ekibi izlemeden bile, bazı sonuçlar çıkarılabilir. Eğer “ADO” oyununu gördüyseniz, takımın görünüşünün ne kadar dengeli ve disiplinli olduğunu anlarsınız; bu durum, kaçırmaya devam etmesine rağmen, saldırısında çok güçlü ve kendine güveniyor. Ve eğer bu sezon yolda “ADO” “Willem” (0: 3) ‘e bölünmüşse, o zaman tarlasındaki son sezon maçı ne olacak?

Ayrıca, “Willem” geçtiğimiz ay, özellikle de son turlarda parlamaz. PSV’in yenilgisi oldukça beklenen görünüyor (0: 3) iken “Emmen” in kendi alanında (2: 3), “Excelsior” (1: 1) ile beraberliğini açıklamak zor. Sonuç aynıdır – art arda iki ev oyunda, “Willem” ünlü bir yabancıya değil, herhangi bir favoriye itaat etmedi. Takım hiçbir şey için savaşmaz ve görünüşe göre motivasyonunu kaybetti. 

Böyle bir senaryoda, risk almanın oldukça mantıklı olduğunu düşünüyorum – ADO’nun ilk sekize atlamaya çalışacağını düşünüyorum; bu, hamle mevsiminde finalden sonra takım için iyi bir ödül olacak.

Related posts

16 Kasım Banko Maçlar ve Yorumları

admin

03.12.2018 Atalanta Napoli Maç Yorumu

admin

20.02.2019 Sevilla-Lazio iddaa Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele