Mr Tahminci
Basketbol & Nba Tahminleri

CSKA – Real Madrid iddaa Tahmini 17.05.2019

CSKA - Real Madrid iddaa Tahmini 17.05.2019

CSKA – Real Madrid iddaa Tahmini 17.05.2019

CSKA – Real Madrid iddaa Tahmini 17.05.2019 Fenerbahçe’yi dikkate almazsanız, Euroleague play-off’taki yarı finalde, son yıllarda Avrupa’nın en güçlü takımlarından ikisi birbiriyle oynayacak:

CSKA Real Madrid ile karşılaşacak. Bahisçilerle dayanışma göstermek ve yaklaşmakta olan kavgada kazanma şansının dağılımı konusunda hemfikir olmak gerekir – bunlar tamamen eşittir. Açıklamak oldukça mümkün: Her iki takımın da tamamen farklı oyuncuları var ve kimin bir maçta yeteneklerinin daha fazla talep göreceği bilinmiyor.

Bununla birlikte, muzaffer sonuçlara ulaşma yollarındaki büyük farklılıkların olduğu durumlarda, ortak bir şeye dikkat etmek gerekir: Hem Real hem de CSKA çok etkili basketbol gösterme eğilimindedir. İspanyollar, büyük adamlarını en fazla flört etmekten çekinmiyorlar, “CSKA” hala en hareketli oyuncuların olanaklarını kullanmaya çalışıyor.

CSKA oldukça gerçekçi bir atışa giderse (Higgins, De Colo ve Rodriguez, üçüne oldukça fazla puan kazandırabilir) ve Real, Tavares ve Randolph’un yeteneklerini kullanarak Ion ile CSKA’nın kısa boyunu kullanacak. iki tarafta da oldukça verimli bir oyun. Böyle bir durumda, ortak bir “en” üzerine oynanan bir seçeneği göz önünde bulundurmaya değer – temel toplam o kadar yüksek değildir: her iki takım da 80 puan ve her biri biraz puan kazanabilecek.

Related posts

26.02.2019 Brooklyn – San Antonio iddaa Tahmin

admin

07.03.2019 Sacramento Kings – Boston Celtics Tahmin

admin

20.03.2019 Panathinaikos – Boskania Tahmin

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele