Mr Tahminci
Maç Yorumları

Celta – Rayo Vallecano iddaa Tahmini 18.05.2019

Celta - Rayo Vallecano iddaa Tahmini 18.05.2019

Celta – Rayo Vallecano iddaa Tahmini 18.05.2019 Sezonun son maçında Celta evde Rayo Vallecano ile buluşuyor. “Gök mavisi” için bu maç hiçbir anlam ifade etmiyor, çünkü seçkinlerden ayrılma ihtimalleri çok düşük. Konukların ayrıca “sahada ölmek” zorunda olmaları gerekmez çünkü sınıfta resmen indirgenirler.

Tahmin : MS1

Celta

Celta

Celta için şimdi durum böyledir, ekip hesapta 40 puanla 17. sıradadır. Düşme bölgesinden ayrılma sadece 3 puandır. 17. hatta Girona var. Katalanlar kazanırsa ve Fran Eskriba’nın koğuşları kaybederse, ikinci hedefler ve atılan goller arasındaki en iyi fark nedeniyle, Örnekte kalır. Ancak gereksiz endişelerden kaçınmak için, benim gibi, Galiçyalılar en azından bu hafta sonu Rayo ile dünyayı dağıtmalılar.

“Gök mavisi” için bir sonraki maç bu sezonun yerel duvarlarında sonuncusu olacak. Doğal olarak, takım mümkün olduğu kadar iyi harcamak isteyecektir. Bence Victoria için tüm ön şartlar mevcut. Öncelikle, evdeyken şampiyonluğun tamamında “haçlılar” nispeten iyi bir futbol gösterdi: B-8; ‘H-4; P-6. Gol atma – 29:23. İkincisi, ev arenada, son 4 dövüş Eskriba takımının sadece galibiyetleriyle sona erdi.

Selta’nın personel ile pratikte hiçbir sorunu yok. En yakın maçı kaybetme riskini taşıyan tek oyuncular David Junka ve Emre Mor.

Rayo Vallecano

Rayo Vallecano

Böylece Rayo Vallecano seçkin yerlerden birini kurtarmaya çalıştı. Paco Hemes takımı Segunda’ya geri döndü ve tekrar Örnek’te oynama hakkını kazanmaya çalışıyor. “Devler” için şu anki mevsim bir başarısızlık olarak kabul edilebilir, çünkü tamamlanmadan önce birkaç tur atıldı, seçkinlere kayıt yaptırmanın mümkün olmadığı açıktı. Bugün, 37. oyun gününden sonra, sermaye takımı masadaki 19. sırayı alırken, 31 puanlık varlığa sahiptir. Sezon boyunca, sonuçlar şöyle gösterildi: 8 zafer, 7 dünya sonucu ve 22 (!) Kayıp. Hedeflerle gol arasında atılan fark sırasıyla 39 ve 68’dir. Tüm La Liga’da en fazla gol atan Rayo.

Bir partide atılan puan sayısıyla, koğuşta Paco Hemes ülkenin en kötü kulübü oldu. 18 oyunda sadece 10 sayı attılar, şöyle konuşuyorlardı: B-3; ‘H-1’ dir; P-14. Gol attı – 14 ve kaçırılan – 36.

Oyununa ilişkin olumlu eleştiriler kazanan “devler” deki tek futbolcu Raul De Thomas. Real Madrid’den kiralanan forward 32 maçta 14 gol attı.

Celta – Rayo Vallecano iddaa Tahmini 18.05.2019

Celta – Rayo Vallecano iddaa Tahmini 18.05.2019 İlk turda Rayo 4: 2 skoruyla beklenmedik bir şekilde Selta’yı geride bıraktı.

Celta ile Rayo Vallecano arasındaki son 4 maç, 2.5 atının üzerindeki toplam atın geçmesi ile sona erdi.

“Gök mavisi” ve “devlerin” son 9 kişisel toplantısında, bir çekiliş kaydedilmedi: 7 victoria Rayo, “Celts” in 2 galibi.

Related posts

01.03.2019 De Graafschap – ADO Den Haag iddaa Tahmin

admin

Roma – Napoli iddaa Maç Tahmini 31 Mart 2019

admin

Bordeaux – Reims iddaa Tahmini 18.05.2019

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele