Mr Tahminci
Maç Yorumları

Breda – Zwolle iddaa Tahmini 15.05.2019

Breda - Zwolle iddaa Tahmini 15.05.2019

Breda – Zwolle iddaa Tahmini 15.05.2019

Breda – Zwolle iddaa Tahmini 15.05.2019 Hollanda futbolunun elitlerinde “Breda” için son maç sahasında yapılacak. Sonunda kapıyı çarpmak için mükemmel bir şans var, çünkü takımın kurtarılma şansı bile yoktu – NAC’ın son parçası çok zayıftı. Geçen ay bir istisna değildi – kasvetli resim “Excelsior” (1: 2) karşısında bir ay süren zaferle seyreltildi ve son üç turda sahipler alışkanlıkla dışarının kaderini kabul ederek yenilgiye uğradılar.

Tahmin : ÜST

Alt bölümdeki “Breda” nın ayrılmasındaki belirleyici faktör, saldırıdaki tam teşekküllü oyunun olmamasıydı. Bazıları bu açıklama ile tartışabilir ve takımın savunmada kusursuz olmadığını da söyleyebilir. Bu doğru, ancak ev sahibi takım ligdeki golcü takımlar için en kötü takım değil, gol attığımız gol – kesinlikle doğru. Ev sahiplerini en yakın komşularından ayıran ve kilit hale gelen bu birkaç hedefin olası olması muhtemeldir – birçok maçta “Breda” en düşük düzeyde yetersiz kaldı ve puan alabilirdi.

Zwolle için, sezon aslında bitti. Takım daha da yükseldi ve sonunda play offlardan korundu. PEC’in rakibin üstünde bir kesim olduğunu söyleyemeyiz – geçen ay takım 4 kez kaybetti ve sadece iki kez başarı kazandı. Ancak buradaki fark hala var – “Zwolle” ile olan durum puanlandı ve kaçırıldı, her iki sütunda da yarım ila iki düzine iyi bir artı işareti var.

Bununla birlikte, aşağılanmış ekiplerin gol atan bir şölen olacağı görünmüyor. Ev sahibi tüm bahar hedeflerine gol attı ve “Zwolle”, bazen çok gol atsa da, her zaman ve özellikle de – yolda.

Related posts

Lyon – Angers iddaa Tahmini 19.04.2019

admin

Melbourne Victory – Wellington iddaa Tahmini 03.05.2019

admin

Yenisey – Krasnodar iddaa Tahmini 11.05.2019

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele