Mr Tahminci
At Yarışı Tahminleri

26 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri ve Kuponu

20 Mart 2019 At Yarışı Tahminleri Kocaeli

26 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri ve Kuponu

26 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri ve Kuponu izmir sizler için değerlendirdiğimiz günün yarışlarından oluşan izmir kuponumuz. Oyunlarınızda bol şans dileriz.

6.7.8.10
4.1.2.6
4.21.5.6.3
4
3.2.1.5
4.10.5

 

 

Maç tahmini Houston Rockets – Atlanta Hawks

Houston, Atlanta’yı yere bırakacak – konukların açık basketbol oynadığı gerçeğini göz önünde bulundurarak ve ev sahibi sadece onu kullanmaktan mutluluk duyuyor, Rockets’ten çok yüksek sonuçlar bekleyebiliriz.

Houston Rockets

Houston Rockets

Geçen gün Houston, Altın Devlet Savaşçılarını yenebildiği örnek bir maç verdi. Dürüst olmak gerekirse, “roket” şansı çok yüksek değildi ve James Harden’in toplantıyı kaçıracağı ilan edildiğinde, D’Entoni’nin suçlamalarının tümü önceden “gömüldü”. Bu oyunu inanılmaz miktarda asist dağıtan, savunmada çalıştı ve ekibinin saldırısını sürekli yöneten Chris Paul ile oynadı. Savunması ve uzun mesafeli şutlarıyla zaferine büyük katkı sağlayan diğer oyuncular da dikkat çekmelidir: Gordon, Farid, Rivers, Tucker ve Capel.

Şimdi, belki tekrar Harden olmadan, Houston’dan esinlenerek Atlanta’ya karşı oynayacak. Hawks’ın, Houston’ın çok sevdiği şekilde oynaması gerektiği söylenmelidir – çok yüksek bir hızda. Ve sınıftaki üstünlüğü göz önüne alındığında, Roketlerin yüksek hızlarda oynayacağı hissi var, bu da çok fazla sayıda noktaya neden olacak: Harden ile veya Harden olmadan, bu çok muhtemeldir.

Bu nedenle Atlanta’nın oyun dışı savunmasına karşı 120 puan alma olasılığı gerçektir.

Atlanta Hawks

Atlanta Hawks

Atlanta basketbol oyuncuları hakkında söylenebilecekler: daha önce de belirtildiği gibi, oyunun en yüksek hızını vaaz etmeye devam ediyorlar – bu sonuçlar için çok kötü, ama şimdi şahinler için gerçekten gerekli değil.

Genç, Genç, Bembri ve şirket basketbolu parlak gösterecek, muhteşem, ama çok etkili değil – tabii ki çok sayıda atış nedeniyle yüksek performans gösterebilecekler ancak rakipler çok daha fazla kazanacaklar. Kendini “vicdani” olarak bir orta takıma karşı, o zaman Houston’a karşı savunmak için bir fırsat varsa, çok çalışsa bile, güvenilir bir şekilde oynayamazsınız.

Kişisel toplantı istatistikleri

Takımlar neredeyse bir yıl önce bir araya geldiler – son sezonun sonu olan 2018 Mart’ında. Sonra Houston, olağanüstü yüksek kaliteli bir oyun sergiledi ve bu sayede kendinden emin ve aynı zamanda 118-99 puanla verimli bir zafer kazandı. Forward Hawks Torian Prince bu mücadelede en çok puanı aldı.

Related posts

19.12.2018 At Yarışı Tahmin izmir

admin

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

admin

03 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri istanbul

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele