Mr Tahminci
At Yarışı Tahminleri

24 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

20 Mart 2019 At Yarışı Tahminleri Kocaeli

24 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

24 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri izmir sizler için değerlendirdiğimiz günün yarışlarından oluşan izmir kuponumuz. Oyunlarınızda bol şans dileriz.

1.AYAK. 7.8.6.5.4.9
2.AYAK. 7.10.5.1.6
3.AYAK. 3 MEMDUHAGA
4.AYAK. 4.3.1
5.AYAK. 8 URLA KARASI
6.AYAK. 2.1.3.4.6
KUPON BEDELI. 31.50 TL

 

 

 

Günün Banko Maçı

24.02.2019 At Yarışı Tahminleri izmir Pazar günkü maç 2 yerleştirilen ekip açılan bölgede şu anda bir takım barındırmak görür ama tarih gitmeyi şey ise, bu bir kaçınılmaz sonuç değildir. Villarreal, Atletico Madrid’e karşı müthiş bir sicile sahip, taraflar arasındaki son 7 toplantıdan hiçbirini kaybetmedi. Nadiren bu noktalara bundan daha fazla ihtiyaç duymuşlardı, hatta geleceği de Primera Bölümünde.

MS/1

Villarreal geçen hafta sonu hayati bir galibiyet aldı ve Sevilla’nın evinde 3-0’ini gördü ve sonuçta kendilerini şoktan bir küme düşmekten kurtarmaları için bir form bulduklarını söyledi. Javi Calleja’nın dönüşünden bu yana 5 maçta yenildiler ve en azından inşa edilecekleri bir platforma sahipler.

Atletico Madrid de buna çok yaklaştı. Bu sezonun çoğunu kandırmaktan gurur duydular, ancak Çarşamba gecesi çantadan çok büyük bir performans çıkardılar ve Şampiyonlar Ligi’nde çok meraklı Juventus 2-0 yenildiler. Diego Simeone, Torino’daki bu ipucunu savunmak için kesinlikle tarafını destekleyecek, ancak Katalanlar şu anda 7 puanla açık bir şekilde La Liga’da Barselona’yı yakalama şanslarından daha az emin olacaklar.

At Yarışı Tahminleri izmir

Bunda birçok gol görmek kesinlikle zor. Villarreal bu maçta savunmada büyük bir başarı elde etmedi, ancak son 4 maçında attığı golle yalnızca 1 golle gecikti. Ayrıca, Atleti Madrid’e 4 lig ziyaretinde sadece 1 gol attılar, bu da Atleti’nin o dönemde ne tür bir güç olduğunu düşündüğünüzde göze çarpıyor.

Atletico Madrid’in La Liga’da en iyi savunma kaydına sahip olduğunu ve maç başına sadece 0.71 gol attığını söylemeye gerek kalmadı. Ancak, sadece en yüksek 6. puan alan oyuncu ve Juve’yi düşürme hedeflerini gerçekleştiren iki arka oyuncusu olduklarını, Alvaro Morata ile yaptığı açıklamada, VAR tarafından iki kez vurulmuş olmasına rağmen Atletico Madrid’e katıldıktan sonra hesabını açtıklarını söylüyor.

Genel destek 2.5 Under Under Goals burada iyi bir çığır açıyor ve bu sezon Atletico Madrid’in lig maçlarının% 75’ine inmiş bir bahis.

24.02.2019 At Yarışı Tahminleri izmir Villarreal +1.0’ı desteklemek Asya Handikapı da çok değerli olabilir, çünkü Villarreal’in Atleti’ye karşı kaydettiği rekor çok iyi ama aynı zamanda bu sezon açısından bir miktar köşeyi dönmüş gibi görünüyorlar. Ayrıca hafta ortası yoğun bir gösteriden sonra ev sahibi için hafif bir Avrupa akşamdan kalma olasılığı da vardır.

24 Şubat 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

Related posts

15 Mart 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

admin

20.12.2018 At Yarışı Tahmin izmir

admin

03.01.2019 At Yarışı Tahmin Urfa

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele