Mr Tahminci
At Yarışı Tahminleri

19.12.2018 At Yarışı Tahmin Bursa

20 Mart 2019 At Yarışı Tahminleri Kocaeli

1 19.12.2018 At Yarışı Tahmin Bursa takibimde olan RASİM KAPTAN hem rakiplerine göre kilo avantajı var,hemde en genç safkan konumunda,önde yüksek tempoda koşu giderse,sonlardaki güçlü aksiyonu ile,daha öncede tercih ettiği binicisi idaresinde,ideal mesafeside koşuyu kazanabilir,cazip tek arayanlar için bir fırsat,eksik koşması halinde artık geliyorum diyen HERE IN BLUE aman dikkat,,koşunun favorisi QAVİY olmazsa olmazımız, ÖMER COPPER dilden dike dolaşıyor,ne zaman ne yapacağı belli olmayan AMPHITRITE koşunun garantisi olur.

19.12.2018 At Yarışı Tahmin Bursa

2…. son koşularındaki beğenim ile MİRANGÜL ile PAMUKHANIM favorim,eküri destekli BARKODKIZ ile SENSU en sert rakibidir.

3…. henūz maiden olmasına rağmen umud vaad eden YILDIRIMHAN,startta kalmaz ise bu rakipleri geçer,benim bankomdur,son koşusu kadar koşsa uzak çeker.

4….çok müsait grubda binici hatası olmaması durumunda TURGUT USTA koşuyu kazanır,bu rakipleri de geçemezse ne diyelim artık.bankomdur.

5 ….AKŞEKER ile SEYİR grubdan ayrılmış gibi birşey,iki atı yıkmak isteyenler için MİRNUR 160 günlük aranın ardından bir yarış gördü,dikkat.

6… ONUR ÖZTÜRK bursa da bugün koşu alacaksa bu koşudan başkası olamaz gibi, ROWDY ideal mesafesinde koşuyu lehine çevirebilir. LADY OF KANEKO kazandığı koşu sonrası formunu muhafaza ediyor, artık geliyorum sinyali veren GECE MAVİSİ mutlaka kuponlarda bulunmalı,son koşusunda rahat kazanan WIND FOWER dikkat, eskiye dönüş yapmasını beklediğim MY WILL günün süprizi olabilir.

İSTANBULDA TUTTUĞUM ATLAR

1…SALVO,GENÇBERK

2….RÜZGAR

3…KIZGINDEMİR bankom

4…ECLIPSE bankom

5…DALOĞLU,YARAMAZ,ONURLUEFE,BASGAZA

6…ADIEU

BOL ŞANSLAR DİLERİM

AT KOŞAR BAHT KAZANIR

Related posts

18.12.2018 At Yarışı Tahmin Adana

admin

03.01.2019 At Yarışı Tahmin Urfa -2-

admin

21.12.2018 At Yarışı Tahmin Kocaeli

admin

1 comment

Sneijder'in menajerinden flaş G.Saray açıklaması! - Mr Tahminci 19 Aralık 2018 at 14:10

[…] 19.12.2018 At Yarışı Tahmin Bursa […]

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele