Mr Tahminci
At Yarışı Tahminleri

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir mrtahminci ailesi olarak hazırlamış olduğumuz günün altılı kuponu. Oyunlarınızda bol şans dileriz.

1.ayak :5,9,10////2,3,4

2.ayak :PARAMPARÇA bankoo

3.ayak :7///////9,3,1

4.ayak :6////2,3

5.ayak :GÖRKEM banko

6.ayak :5,6,8/////1,3,5 9,13

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir Geçtiğimiz haftasonu kazanmış olsalardı, muhtemelen bir noktada görünüyorlarsa, Dortmund bu son iki golü kabul etmişti, Bayern’i yakalamak için makul bir şansla karşılaşacaktı, ancak iki geç gol kabul edip, BVB’nin baş umutları bir iple asıldı. Bayern bu haftasonu kazanırsa, yedek bir oyunla şampiyon olacaklar. Eğer Dortmund, şimdi oldukça muhtemel görünen kaçırırsa, en üstte kampanyanın önemli bir bölümünü harcayan Lucien Favre’nin adamları, bu sezon Bayern’in hakimiyetini durdurmak için kaçırılmış bir fırsat olarak görecekler.

Tahmin : 2,5 GOL ÜSTÜ

Dortmund bu maça iki kötü sonucun arkasında geldi; iki hafta önce bu yerde Schalke tarafından mağlup oldular, bu süreçte dört gol attılar, ancak son kez sadece Bremen’e karşı koyabildiler. Bu iki olayda da, Cumartesi günkü ev sahipleri yumuşak bir göbekle ilgili bir şey göstermiştir. Dusseldorf’u yenecek kaliteye sahipler, buna hiç şüphe yok, ama yine de yakalanmaktan kaçınmak istiyorlarsa arkadan sertleşmeleri gerekecek.

Saldırgan bir bakış açısına göre Dortmund bu sezon evde mükemmeldi; Büyük bir ortalama 3.06 gol attılar, bununla birlikte 2.08 beklenen gol attılar. Bundesliga’da hiçbir takım evde bu sezon Dortmund’dan daha fazla gol atmadı. Ancak, tüm saldırgan güçleri için, BVB, Signal Iduna Park maçında 16 maçta oldukça ağır 23 gol attığından, evde en iyi savunma rekoruna sahip değil.

Son zamanlarda, Dortmund’un savunma zayıflıkları, özellikle evde, öne çıktı. Bu mekanda son maçlarında Schalke’ye karşı dört gol attılar, bundan önce Mainz’e karşı yenildiler. Aslında, Lucien Favre’nin adamları şimdi, evlerinde geçirdikleri son dokuz kişiden biri dışında en az bir kez toplandılar. Bunların üçünde en az iki kez karar kıldılar, bu yüzden BVB’nin yanılmaz bir şey olduğunu söylemek adil.

Related posts

17.12.2018 At Yarışı Bursa Tahmin -2-

admin

19.12.2018 At Yarışı Tahmin Bursa

admin

27 Nisan 2019 At Yarışı Tahminleri Ankara

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele