Mr Tahminci
At Yarışı Tahminleri

09 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri Ankara

11 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri izmir

09 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri Ankara

09 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri Ankara mrtahminci ailesi olarak hazırlamış olduğumuz günün altılı kuponu. Oyunlarınızda bol şans dileriz.

(1)5,7
(2)3,2,9
(3)2
(4)4,3,2,8,1
(5)1
(6)4,9,3,1,6
(7)1,5,3,2
(8)1
(9)5

Valensiya – Arsenal

Valensiya, geride kalmadan İspanya’ya geri dönmek istese de, yaptıkları deplasman golüyle geri dönmeyi umuyordu. Yolda 3-1 kaybederek, yarasalar bunun dışında değil, ama kendilerine tırmanacak bir dağ verdiler. İşler dururken, Perşembe günkü ziyaretçiler en üste sahip.

Tahmin : X/2 Çifte Şans

Skor çizgisi, Valencia’nın ilk ayağında rakipleri tarafından kolayca iyileştirilebileceğini öne sürüyordu, ancak biraz daha derine inersek, çiftin sonucun bize inanmamızdan daha eşitleştiğini hissetmek daha kolaydı. Savunma, üç gol ve 1,88 beklenen gol attığında, Arsenal olmasa da harika değildi. Dahası, Yarasalar 1.74’ü oluştururken, iki golle kaybetmeyi hak etmediklerini söylemek doğru olur.

Perşembe günkü toplantı sahiplerinin saldırganlık kalitesi düşük değil, bu nedenle Mestalla’da bu yarışmadaki önceki çalışmaları aşırı derecede etkileyici olmamasına rağmen, işleri kendi yamalarında çevirmek için kendilerini beğenecekler. Celtic’e karşı sadece 1-0 galibiyet kazanabildiler, Krasnodar’ı da tek golle attılar. Önceki turda Valencia bu yerde Villarreal 2-0 mağlup etti. Perşembe günü bu skor çizgisinin tekrarı, vatandaşlarına karşı ilk ayak basma şansını elde etmenin yararına sahip olmalarına rağmen, geri çekilmelerini ve molada oynamalarını sağladı. Bu vesileyle, ilk bacağından iki golle takip ettikleri için, böyle bir taktik yeterli olmaz.

Arsenal’in önceki turda Napoli’ye gitme ve ev sahiplerini iptal etmesinin yolu Valencia’yı endişelendirmeli. Unai Emery’nin adamları bu ikinci ayağın önünde iki gol avantajı elde ettiler ve kırılmaya başlamadan önce savunmada disiplinli kaldıkları için avantajlarından yararlandılar.

Gerçekte, bu değerlendirmek için zor bir oyundur. Valencia bu sezon ilk kez ikinci ayağa girme izini sürecek ve bazı çabalar bir avantaj elde ettikleri zaman ev çabalarının zayıf olduğu göz önüne alındığında, mücadele etmelerini öngörmek çok zor değil. Dahası, Arsenal nakavtlara ulaştığından beri üç maçta ikisini kaybetti, ancak bu yenilgilerin her biri ilk ayağa girdi. Buna karşılık, son turda Napoli’ye gitme yolunda liderlik yaptıklarında, Emery’nin adamları sağlamdı ve profesyonel bir performans sergilediler.

09 Mayıs 2019 At Yarışı Tahminleri Ankara Gunners’ın Napoli’de benzer bir pozisyonda yaşadıklarına dayanarak, Perşembe günkü ziyaretçilerin erken pazar tarafından biraz hafife alındığını hissetmek kolaydır. Cömert bir fiyat gibi görünen ‘Arsenal Draw No Bet’ başını salladı.

Related posts

18.12.2018 At Yarışı Tahmin Adana

admin

01.01.2019 At Yarışı Tahmin Kocaeli

admin

30 Ocak 2019 At Yarışı Kuponu

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele