Mr Tahminci
Banko Kuponlar

05 Mayıs 2019 Banko iddaa Tahminleri

18 Mayıs 2019 Banko Kupon

05 Mayıs 2019 Banko iddaa Tahminleri

05 Mayıs 2019 Banko iddaa Tahminleri sizler için hazırlamış olduğumuz günün maçlarından oluşan banko kuponumuz. Oyunlarınızda mrtahminci ailesi olarak bol şans dileriz.

Tahminlerimiz Avrupa’nın en büyük tahmincilerinden alınmadır arkadaşlar kazandırma oranı %84’dür.

05 Mayıs 2019 Banko iddaa Tahminleri Mayıs ayının sonunda, NHL playofflarının ikinci turu çerçevesinde Dallas Stars ve St. Louis Blues kulüpleri arasında bir düello göreceğiz. “Yıldızlar” yarı finallere gidecek mi? Yoksa “müzisyenler” entrikaları seriye geri döndürecek mi? Ve görelim bakalım!

Dallas

Dallas

 “Dallas Stars” – takım normal şampiyonluk ortamını oynadı, playoff bölgesinden ayrılmadı, ancak en üst sıralarda yer almadı. Sadece savunma tarzında, özellikle de “yıldızların” çok az ıskaladığı evde oynadı. Alanın merkezinde iyi kontrole sahipler, kontratakları ustalıkla yok eden güç hokeyi oyuncuları var. İlk turdaki “Dallas”, beklenmedik bir şekilde “Nashville” idi. Altı kavga sonuçlarından sonra – 4: 2 “yıldız” lehine, hem evde hem de dışarıda iyi oynadılar. “Starz” en iyi iki kaleciye sahip, bu yüzden onları değiştirip düzenli dinlenebiliyorlar, asıl kaleci mükemmel sezon sayısı bakımından normal sezonda en iyisi olarak kabul edildi.

St louis

St louis

05 Mayıs 2019 Banko iddaa Tahminleri “St. Louis Blues” – kulüp, bu sezon oyununu iyi ayarladı, savunma ve karşı atak hokeyi oynadı, hemen hemen her oyunda gol atmak ya da yardım etmek isteyen Rus lejyonu Tarasenka’ya güvendi. Düzenli sezonda, “müzisyenler” yabancılarla herhangi bir problem yaşamadılar, çoğu zaman bölüm liderlerini dövüyorlardı. İlk tur onlar için karmaşık değildi, rakipleri şaşırtıcı bir şekilde kolayca geçemedikleri “Winnipeg” idi. “St. Louis”, 4: 2 skoruyla rakibini kapattı ”, tek bir maçı kaybetmedi.

Kişisel toplantı istatistikleri

 Şu anda, bu çiftte maçlarda 3: 2 puan alan “Dallas”. Her beş maçta takımlar eşit görünüyordu, savunmacı bir şekilde oynadılar, sadece anların anlayabildiğini gösterdiler, beş karşılaşmanın dördünde toplam 5’ten fazla yumruk atıldı, 4 Mayıs’ta aralarında son maçı oynadılar, skoru 1’le “yıldız” kazandılar : 2 ana ziyarette, ziyarette. Bu toplantıda konukların kalecisini vurgulayabilirsiniz – hedefine 37 atış yansıtan Piskopos, iyi bir nedenden dolayı tasarruf sayısı bakımından ligin en iyisi. Son düelloda bile, “müzisyenler” sayısal avantajın sıfır farkına vardılar, en az bir gol atmak için oldukça fazla olan dört girişimleri vardı.

Related posts

01 Mart 2019 Banko Maçlar

admin

20 Şubat 2019 Banko Kupon

admin

06 Mart 2019 Banko Maçlar Kupon

admin

Leave a Comment

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et İncele